BGtop
our team
Cossara. | administrator
Kael. | administrator
jaqueline. | administrator
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» Джан - джун
Today at 1:28 pm by Cossara.

» Какво слушате в момента?
Today at 1:18 pm by lea evans.

» this girl is on fire| irina reed
Yesterday at 11:36 pm by jaqueline.

» Опиши настроението си с gif!
Сря Май 23, 2018 9:04 pm by Jace ✘

»  Hot or Not
Сря Май 23, 2018 8:07 pm by lea evans.

» Опиши предишният с емотиконка
Сря Май 23, 2018 7:54 pm by jane.

»  Kiss, hug or beer?
Сря Май 23, 2018 7:54 pm by jane.

» Съобщения
Вто Май 22, 2018 1:26 pm by jaqueline.

» Кой е следващият?
Пон Май 21, 2018 9:34 pm by lea evans.

top posters
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 8 Регистрирани, 1 Скрит и 5 Гости

Axel Lagheri, christian., Cossara., Jace ✘, jaqueline., Lanora., lea evans., Филип Бертранд

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 27, на Пет Май 18, 2018 8:46 pm

Angel or Devil you choose, but be careful not to burn.

Go down

Angel or Devil you choose, but be careful not to burn.

Писане by Gage Robbins Gilmore on Съб Мар 24, 2018 6:21 pm

Gage Robbins Gilmore
Eighteen years | Lie Detection | Assassin in training| Barbara Palvin
Здравей, мило мое дневниче.
Аз съм Гейдж Робинс Гилморе едно малко сладко човече, с дълга кестенява коса и светло сини очи. От доста време се каня да започна разговор с теб, но все не намирах смелост и време. Може би причината е друга, но за сега ще я запазя в тайна. Просто е, не обичам да споделям с никой какво се случва през деня ми, през месеца и през живота.  Може би повечето нормални хора започват дневника си доста по-рано от мен, но по-добре късно от колкото никога.
Родена съм преди осемнадесет години, но от две или три години на сам, съм съвсем сама. Семейството ми бяха пласьори на Лунния Прах, от тях знаех много за него. Майка ми беше странна жена, в името на парите и знанието тя бе готова да даде дори собствените си деца. Така и стана в един ужасен ден няколко мъже нахлуха в къщата ни и отвлякоха сестра ми,бях малка и не можех нищо да направя а тя … майка ми я пусна с думите “Върви дъще и бъди полезна.” все едно е вещ която се подарява на някой за да му е от полза. Науката, тя погуби моя живот. Отне ми семейството и приятелите, родителите ми бяха жестоко убити а сестра ми … тя не се знам къде е и дали изобщо е жива. Тя ми даваше силата да ставам, да продължа напред и да не се предавам! Тя бе моето вълшебство в мрака, тя единствена ми носеше светлината! Тя - обичам я безкрайно много, тя - единствена в море огромно! Тя беше моята надежда, тя никога не ме подвеждаше! Тя бе моята сестричка едничка, без нея като съм – аз съм самичка! Не може някой да я замени, тя ще е с мен през бури и мъгли, тя ще е с мен през слънчевите дни! Знае, че е някъде там и съм силно решена да я открия. Без нея живота ми не е същия.  
Бях решена да направя всичко възможно за да я открия и да унищожа науката. Там някъде имаше хора, или поне така ги наричаха останалите, които си правеха експериментти върху живи същества в повечето случай върху хора. Сигурна бях, че сестра ми е една от опитните мишки. Така реших да стана онази която не бях. От мило и добро дете се превърнах в отмъстителна, злобна и желаеща кръв жена. Започнах да правя всичко необходимо за да се доближа до науката, до опитите им и да ги погубя. Трябваше да убия всеки изпречил се на пътя ми или опитал се да разгадае причината защо съм такава,защо съм една от тях Ловци на глави. Въпреки опитите им не успяха.
Винаги си спомнях една история която татко разказваше “Мъдър самурай обучавал младите си ученици на бойно изкуство. Той споделял с тях уменията си и опита си. Веднъж по време на занятия един млад воин, който се ползвал с лоша слава, се намесил. Той се славел като много дързък и жесток. Младият воин обичал да провокира околните. Той си избирал жертва и я засипвал с ругатни. Вбесеният противник се опитвал да накаже насилника. Само че яростта, която изригвала в него, му затъмнявала съзнанието. Заслепен от нея, допускал грешка след грешка и в резултат свадливият воин го побеждавал много лесно. Ето и този път воинът започнал да оскърбява самурая. Само че той не обръщал на това никакво внимание и продължавал спокойно да преподава знанията си на учениците. Побойникът отново и отново се опитвал да обиди наставника, но той все така оставал невъзмутим. В края на краищата насилникът стигнал до крайно раздразнение, но така и не успял да вбеси самурая.Когато агресорът си тръгнал, учениците попитали самурая защо търпял нападките на неканения гост. Та нали може да се бие с него и да му даде урок. Но мъдрият самурай отговорил: „Към злобата, завистта и оскърбленията трябва да се отнасяме като към подарък, който не бива да приемаме. Ако ти не приемеш подарък, то тогава той кому принадлежи?“„Принадлежи на този, който го носи“, - отговорили учениците. „Точно така завистта и ненавистта докато не ги приемеш, остават у този, който ги носи“, -продължил мъдрият самурай.” и знаех, че сега аз съм тази която е обзета от злоба. Но такъв е живота и такава е била съдбата ми.
В живота си срещнах и тъга и болка, но никога не сведох аз глава, защото слънцето измести облака и ме обгърна в светлина. Не знам защо така реши съдбата, Да не ме срещне с любовта, но всяко пъзелче в живота има свое място. Надявам се и моя живот да се подреди,да намеря любовта, да открия сестра си и да продължа да пазя всеки “опасен” човек по света. Повечето хора страх ги лови в момента когато вървят по острието на нощта, но точно тогава се разбира коя е истинска жена. Жена която не отстъпва, такава готова да се нарани, но никога да не предаде каузата си вечна тя. Такава бях и аз, ината, упорита, злобна, справедлива и може би добра. Само дето света ме научи да се държа с всеки както си заслужи. Приятели аз имах малко, но дори и те не ме познаваха добре. Бях жената с две лица готова да пребори и света. Всяка част от мен ми казваше да спра, но винаги продължавам все така.

All my friends ask me why I stay strong. Tell 'em when you find true love it lives on. Ahhh, that's why I stay here. And there's no remedy for memory your face is.  Like a melody, it won't leave my head. Your soul is haunting me and telling me. That everything is fine. But I wish I was dead.
Gage Robbins Gilmore
assassin in training
assassin in training

Брой мнения : 689

Върнете се в началото Go down

Re: Angel or Devil you choose, but be careful not to burn.

Писане by jaqueline. on Съб Мар 24, 2018 6:33 pm

Добре дошла!

Castles are falling and kingdoms are calling to us.They say we're broken but diamonds are born from the dust.Such beautiful disasters.Yeah that's what we are.To fight to fate is what we're after.The future is ours.
jaqueline.
Administrator, assassin,board member
Administrator, assassin,board member

Брой мнения : 1521

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото