BGtop
our team
Cossara. | administrator
Kael. | administrator
jaqueline. | administrator
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
top posters
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Irina R., Ivar, saturnien-

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 32, на Пон Юни 04, 2018 7:10 pm

this girl is on fire| irina reed

Go down

this girl is on fire| irina reed

Писане by Irina R. on Чет Май 24, 2018 10:41 pm

Irina Reed
21 | Shay Mitchell | Assassin in training | NEW BOARD | Fire Manipulation  

Животът се превръща в игра за оцеляване. От плячка се превръщаш в ловец, а от ловец в плячка. Ролите често се изменят според зависи интересите, които те преследват и управляват. От невинен цивилен можеш да се превърнеш в най-опасното оръжие, което всеки се страхува да срещне. Превръщаш се в страха си – ти си Смъртта.
Но питате се как човек може да се превърне от жертва в ловец? Не е лесно. Първото правило е да забравиш за вината и съвестта. Трябва да забравиш за това че човекът, който ще убиеш може да има семейство или деца. Не трябва да ти пука, че ще оставиш някой да страда, защото може би и ти си страдал, когато си изгубил някой близък.
Животът ми се промени когато бях на 9 години. Тогава все още имах бегла представа за случващото се, но знаех, че това, с което се занимаваше баща ми няма да донесе нищо добро. И все пак тогавашната наивна аз си мислеше, че това е просто плод на нейното въображение.
- Мамо, прибрах се. – бутнах входната врата на къщата ни. Вратата беше отворена. Никога не я оставяхме отключена. Явно бяха забравили да заключат. Първоначално това си помислих, но след като чух писъците на майка ми отстъпих с крачка назад.
- Мамо?! – провикнах се плахо. А след това отново се чу писък. Пристъпвах бавно напред, следваща звука. Стъпка – две – три, стигнах, но нямаше никой. Направих крачка назад и се ударих в нещо...някого. Обърнах се и видях едър мъж на средна възраст. Усмихваше ми се мазно. Какво се предполагаше, че трябва да направя на едва 9 години?  Посегна да ме сграбчи, но рефлексите ми ме спасиха.
- Стой далеч от мен! – проплаках тогава. Затворих очите си и се свих на кълбо. Не исках да ме докосва. Не исках да знам какво се е случило с майка ми и баща ми, нито пък какво ще се случи с мен. В следващия момент помня, че замириса на нещо горящо. Отворих очи и и видях огън да обхваща помещението. Побягнах от страх, че ще ме накажат за лошото деяние.
Tрой се бе превърнал в моята мишена за тормоз. Знаех, че има проблеми с гнева и това го правеше толкова интересна мишена. Гневеше се на глупците и бавните, също и на многознайковците и можещите, но не достатъчно можещи. Макар и да бях научила всичко и да знаех как да се отбранявам и дори да убивам без да ми мигне окото, да се бия без да се изморя, продължавах да се правя на един от онези тромави бойци. Поне докато не се наложи да отида с него на мисия и да спасяваме задните си части взаимно.

Ако може да смените името ми на Irina R.

This is just my way of unleashing
The feelings deep inside of me
Irina R.
assassin in training
assassin in training

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Re: this girl is on fire| irina reed

Писане by jaqueline. on Чет Май 24, 2018 11:36 pm

welcome, sweetie

jaqueline.
Administrator, assassin,board member