BGtop
our team
Cossara. | administrator
Kael. | administrator
jaqueline. | administrator
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
top posters
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Irina R., Ivar, saturnien-

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 32, на Пон Юни 04, 2018 7:10 pm

Far and away the best prize that life offers is the chance to work hard at work worth doing.

Go down

Far and away the best prize that life offers is the chance to work hard at work worth doing.

Писане by Tina. on Вто Юни 05, 2018 10:48 pm

Tina
- 19 - Human /Healing/ - Danielle Campbell -
- Казах ти да внимаваш - Тина слезе по стълбите бързо, където на земята сега лежеше малката й сестра.
Наведе се, за да може да повдигне главата й, от която шуртеше много, много кръв. Ръцете на момичето се оцветиха с алената течност и я накараха да потръпне за момент. Ами ако се беше забавила твърде много? Клара не отговаряше. Нито дума не се отраняше от устните й. Гърдите й не се повдигаха. Сякаш всичко беше мъртво. Лицето й беше много пребледняло, а кръвта й продължаваше да тече със сякаш бясна скорост.

- Не! Клара! - почти викна и разтърси момичето.
Не можеше да усети някаква вътрешна болка, но сърцето й започна да бие по - бързо. Ръцете й трепереха. Просто се тревожеше. Обичаше това малко момиченце. То се бе оказало всичко в живота й и не можеше просто да позволи на най - важният човек тук просто да си отиде. Тина положи ръцете си под раната и вложи всичката си енергия в нея. Знаеше, че щеше да стане. За какво й беше този прах, ако нямаше да го използва, ако нямаше да й влезе в употреба сега, когато се нуждаеше най - много в живота си.

- Ако някой ще напуска, първо ще бъда аз - заяви брюнетката и зарови главата си в косите на сестра си.
Прегърна я и обви достатъчно тялото й, за да можеше да разнесе от силата си навсякъде, за да можеше всяко място да бъде заздравено без никакви белези освен спомените, които щяха да останат вечно. Клара сякаш се задави и бързо се изправи, като хвана врата си.
- Аз... не можех да дишам ...и ... и после паднах ... и ... беше толкова стр--аа-ашно ...
- Клар - Тина се изправи и прегърна сестра си. - Остави това сега. Все още не си достатъчно възстановена. Не се напрягай. Седни си. Почини си. Не мисли за това. Ще ми кажеш какво ти е после и ще ти помогна, нали? - искаше да внесе някаква надежда в цялата тази ситуация. - Аз ще тръгвам на работа, а ти  се пари, разбра ли?
- Не ... ами аз. Аз също тряб-бва-а да вървя. Имаме нужда от тези пари.
- Разбира се. Не се тревожи за тях сега. Ще се погрижа - усмихна се и бързо излезе, като се сбогува и заръча на момичето да не се разхожда много.

Можеше да лекува, но силите й все още не бяха достатъчно развити. Трябваше да повтори процедурата още няколко пъти, за да имаше ефект. А сега имаше да свърши някои много по - важни неща. Липсваха достатъчно пари дори само за храна. Тина трябваше да бъде човекът, който да възстанови загубите от месеца. А къщата на родителите им се рушеше, което не беше никак добре.

Затова сега Тина отиваше в бара, където работеше през нощта, а се бе върнала преди около час от кафенето, за което трябваше да се грижи съща. Сигурно ще попитате защо бар? Защото само там можеше да намери пияни мъже, на които да продаваше тялото си, стига да уцелеше правилния момент ... животът беше едно постоянно оцеляване, а в името му Тина беше готова и душата да си даде на дявола. Цената нямаше значение.
Tina.
human
human

Брой мнения : 119

Върнете се в началото Go down

Re: Far and away the best prize that life offers is the chance to work hard at work worth doing.

Писане by jaqueline. on Вто Юни 05, 2018 11:03 pm

Добре дошла!

jaqueline.
Administrator, assassin,board member
Administrator, assassin,board member

Брой мнения : 1966

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото