BGtop
our team
Cossara. | administrator
Kael. | administrator
jaqueline. | administrator
profile
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» Опиши настроението си с gif!
Today at 1:46 pm by Irina R.

» Джан - джун
Today at 1:43 pm by Irina R.

» Какво слушате в момента?
Today at 1:18 pm by lea evans.

» this girl is on fire| irina reed
Yesterday at 11:36 pm by jaqueline.

»  Hot or Not
Сря Май 23, 2018 8:07 pm by lea evans.

» Опиши предишният с емотиконка
Сря Май 23, 2018 7:54 pm by jane.

»  Kiss, hug or beer?
Сря Май 23, 2018 7:54 pm by jane.

» Съобщения
Вто Май 22, 2018 1:26 pm by jaqueline.

» Кой е следващият?
Пон Май 21, 2018 9:34 pm by lea evans.

top posters
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 8 Регистрирани, 1 Скрит и 5 Гости

Axel Lagheri, christian., Cossara., Irina R., jaqueline., Lanora., lea evans., Филип Бертранд

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 27, на Пет Май 18, 2018 8:46 pm

Влади(Мира) Романова

Go down

Влади(Мира) Романова

Писане by Мира Романова on Нед Мар 04, 2018 12:13 am

Владимира Романова/ FC: Willa Holland/ Asassin/ 23 години/ Gift: Knowledge Manipulation /

Бихте ли изкарали един ден на -69°С? Ами година? А какво ще кажете за 23 години?
Приятелите ми от континента смятат, че като живея на най-студеното място в света, живея в ада. Хах.. амаче сравнение. Не се ли предполага, че адът е едно от най-топлите места? Там където краката ти горят, а греховете ти изпържват всяка твоя вътрешност с неописуема топлина. Не виждах логика в това сравнение, просто беше тъпо. За тях мястото беше една ледена пустиня. Често ме питаха как съм оцеляла толкова години на това място. Ами лесно е. Когато си роден на това място, ти просто свикваш, не му отдаваш чак такова значение. Вярно, имало е дни, в които не съм искала и носа да си показвам навън, но по принцип си е хубаво място.
Бих заменила всичко, което имах в момента за спокойствието на селото ни.  Имаше толкова малко жители, че и да убиеш някой, никой нямаше да разбере. Е, ако изцапаш снега с червено, може би ще привлечеш вниманието им, но това ставаше рядко. Именно това го правеше идеалното място за моето обучение.
Когато бях на три, семейството ми бе избито. По-късно разбрах от новото си семейство, кой и защо го бе сторил. Ще кажете, че е прекалено банално, но да, точно в онзи момент нещо вътре в мен се пречупи и открих призванието си.
Естествено, исках да отмъстя за родителите си, но всичко с времето си. Налагаше ми се първо добре да се обуча, да стана една от най-добрите и след това… господ да им е на помощ.
Няма да ви лъжа, не беше никак лесно, даже си беше ужасно, но ден след ден, година след година ставах все по-добра. Разбира се, учителят ми имаше огромни заслуги за това. Той ме научи на всичко, всяко мое движение, силите ми, природните ми дадености и скрити козове, всичко бе с негова помощ. Не знам какво щях да правя без него и какво щях да представлявам, ако не го бях срещнала.
Учителят смени името ми. Вече дори не помнех първото си име, бях просто Мира или Владимира, както обичаше да ме нарича той. На 23 години, знаех за себе си, че съм изключително силна, хитра и бърза, а невинното ми детско излъчване винаги ми беше от полза. Все пак, кой очакваше да бъде убит от такова мило същество като мен? Хах…, трябва да си призная, че всъщност много се забавлявах при всяка следваща отрязана глава. Доставяше ми неописуемо удоволствие, дори понякога обичах да го правя за удоволствие. Мдам, нямах нужда от поръчка, за да очистя някой.
Друго важно за мен е, че не изпълнявам само поръчки на шефчетата от така наречения ''борд''. Имаш пари и искаш някой да изчезне? Чудесно, дошъл си на правилното място!
Дилъри, хора, борда и всякакви други… успявах да се промъкна между тях без никой да се усъмни в мен. Та аз бях просто едно добро дете!
♥️
Мира Романова
assassin
assassin

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Re: Влади(Мира) Романова

Писане by jaqueline. on Нед Мар 04, 2018 12:18 am

Чудно геройче!
Добре дошла!

Castles are falling and kingdoms are calling to us.They say we're broken but diamonds are born from the dust.Such beautiful disasters.Yeah that's what we are.To fight to fate is what we're after.The future is ours.
jaqueline.
Administrator, assassin,board member
Administrator, assassin,board member

Брой мнения : 1521

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото